O nas

Jest nas sześć kobietek, ale pisać póki co będą tylko dwie 🙂

Dwie matki szukające non stop atrakcji dla dzieci, przyjaciółki, które kilka lat temu połączyła praca w jednej firmie, gospodynie domowe budujące dom, kobiety lubiące sport oraz zdrowy tryb życia.

Ewelina– matka 4 letniej Julki, na co dzień pracuję na pełnym etacie w branży motoryzacyjnej. Tak wiem- mało kobieca branża 🙂 Po pracy staram się spędzać czas z córką, ale w międzyczasie chodzę na zajęcia Fit & Jump i Pole Dance. Tańczę, tańczę i jeszcze raz tańczę!! Zdrowym trybem życia i aktywnością fizyczną zaraziła mnie Justyna- za co jestem jej bardzo wdzięczna! Rozpoczynam budowę domu, wspieram męża w jego działaniach i staram się czerpać z życia ile się da!

 

 

Justyna– matka 3,5 letniej Jagody i 3 miesięczych bliźniaczek Oli i Ali. Od kilku lat miłosniczka zajęć zdrowy kręgosłup z elementami jogi i stretchingu, które sama także prowadzę. Żona, matka, pani domu, pasjonatka decoupage. Kiedy znajduję na to wszystko czas?Dowiesz się, kiedy mnie poznasz 🙂 Żyję na pełnym gazie!

Mamy nadzieję, że odnajdziesz tu chociaż cząstkę siebie, zainspirujemy Cię do działania, podniesiemy na duchu. Piszemy to, co myślimy, uwalniamy swoje emocje, służymy radą.
Liczymy na to, że każdy kto tutaj zajrzy chociaż na chwilę, zostanie z nami na dłużej 🙂
Enjoy!